Regulamin

Definicje

Jbwm.pl - serwis społecznościowy oferujący usługi na serwerch gier jbwm.pl, którego właścicielem jest firma OtherKey Artur Paszenda indywidualna działalność gospodarcza., Borucka 7b, 47-470 Krzanowice, REGON 387273867, NIP 6392020809.

Aplikacja JBWM.PL - strona internetowa oraz serwery gier oparte na rozwiązaniach JBWM.PL
Minecraft – Gra sandboxowa wydana przez Mojang AB.
Gracz - osoba fizyczna lub prawna, która użytkuje serwer gier JBWM.PL
Klient - osoba fizyczna lub prawna, która zakupiła usługę na stronie sklep.jbwm.pl.
Usługa - Przypisanie rangi lub przedmiotu do nazwy użytkownika na stronie JBWM.PL

Postanowienia ogólne

  1. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w podanym regulaminie.
  2. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany cen usług w każdym momencie

Zasady użytkowania

  1. Użytkownik użytkując konto na serwerze JBWM.PL akceptuje regulamin oraz warunki ogólno przyjętej netykiety poprawnego zachowania w internecie.
  2. Wszystkie budowle / pluginy / pomysły, które zostały stworzone na serwerze / dla serwera lub aktualnie są używane na serwerze są własnością serwera i nikomu kto tworzył tą zawartość nie przysługują zwroty / rekompensaty.
  3. Aby zapewnić wszystkim graczom pozytywne wrażenia z gry i uczciwą rywalizację, jakiekolwiek próby oszukiwania systemu serwera JBWM.PL na jego niekorzyść, używanie wspomagaczy, obrażanie innych oraz reklamowanie innych serwisów oraz serwerów gier może skończyć się natychmiastowym wyrzuceniem z serwera bądź natychmiastową blokadą konta użytkownika - tzw. banem.
  4. W sytuacjach nadzwyczajnych Administracja JBWM.PL zastrzega sobie prawo do zbanowania użytkownika lub zablokowania mu korzystania z usług serwisu lub serwera do wyjaśnienia sprawy.

Rodzaje niedozwolonych działań

Sprecyzowany regulamin niedozwolonych działań znajduje się na serwerze gry.

Wspomagacze / Cheat - Używanie niedozwolonych modyfikacji pozwalających na oszukiwanie w rozgrywkach.
Bugowanie / Exploit - Umyślne używanie niedoskonałości gry w celu oszukiwania w rozgrywkach.
Spam / Flood - Nadmierne wysyłanie tej samej wiadomości lub umieszczanie niechcianych linków oraz przeszkadzanie innym użytkownikom w poprawnym odczytywaniu czatu serwerowego.
Reklamowanie - Umieszczanie na czacie i w całym obrębie serwera i jego strony niechcianych treści reklamowych.

W przypadku zostania zbanowanym na serwerze/stronie za nieprzestrzeganie netykiety lub naruszenie zasad gry na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu usług.

W przypadku odkrycia osób łamiących regulamin, należy niezwłocznie zgłosić ten fakt administracji serwera JBWM.PL.

Świadczenie usługi

Za udany zakup w sklepie, użytkownik otrzymuję rangę lub przedmiot na stronie JBWM.PL
Bonusowo użytkownik z tym samym nickiem otrzymuje odpowiednik zakupionej usługi na serwerze JBWM.PL Jeżeli przy zakupie nie jest napisane na jak długo jest zakupiona usługa (np. na 30dni.) oznacza to, że jest przydzielony najdłuższy możliwy czas trwania usługi - do końca edycji.

Zakupione usługi nie podlegają zwrotowi
Reklamacja PSC, PayPal, Przelew jest możliwa, jeśli na stronie pojawią się dane zakupu, kwota zostanie pobrana a usługa nie zostanie przydzielona. Reklamacje należy wysyłać na [email protected]
Właściciel strony i sklepu nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez klienta w trakcie użytkowania sklepu.

Kontakt

Właściciel strony i sklepu lub firma obsługująca płatności może poprosić o udzielenie szczegółowych danych zawartych podczas transakcji w celu poprawnego rozpatrzenia problemu.
Rozpatrzenie reklamacji nastąpi niezwłocznie, w czasie nie dłuższym niż 7 dni. W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji, reklamacja może się wydłużyć jednak nie dłużej niż 14 dni od dnia otrzymania reklamacji.

W celu skróceniu czasu reklamacji, w treści maila należy zamieścić: email, nick z gry, metodę płatności, kwotę płatności, potwierdzenie wykonania płatności, nazwę zakupionej usługi.
Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia płatności za usługę.

Postanowienia końcowe

W przypadku sporu, istnieje możliwość skorzystania z pozasądowego rozpatrywania reklamacji w postaci wysłania maila na [email protected]